Вільна боротьба. Підсумки юніорського чемпіонату України

З 26 по 29 березня 2018 року в місті Южний (Одеська область) відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, на якому харківські борці завоювали п’ять нагород, в тому числі 2 золоті.

Змагання національного рівня, присвячені 40-річчю морського торгівельного порту «Южний» та пам’яті засновника вільної боротьби в м. Южний Василя Щурова ,зібрали 270 спортсменів 1998-2000 років народження з 21 регіону України та м. Києва.

За підсумками змагань на рахунку збірної команди Харківської області були 2 золоті та 3 бронзові медалі.

Переможцем чемпіонату в ваговій категорії до 65 кг став студент Харківського вищого училища фізичної культури №1 Бороган Денис, який у фінальній сутичці за 20 секунд здолав херсонського борця Станчева Василя.

Також золоту медаль на цих змаганнях здобув харків’янин Батаєв Адлан, який у фіналі вагової категорії до 79 кг переміг Гулька Артема з команди Одеси. Бронзовими призерами стали: Визір Павло (вагова категорія до 61кг), Алієв Мухаммед (вагова категорія до 70 кг), Гринченко Гліб (вагова категорія до 86 кг).

В командному заліку серед областей харків’яни посіли друге місце, попереду збірна Одеської області. Третє місце було за збірною Херсонської області. За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи, який в наприкінці липня відбудеться в італійському Римі.