Вільна боротьба. Підсумки юнацького чемпіонату України

З 24 по 27 жовтня в м. Ужгород проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002 – 2003 р.н.

Протягом трьох днів у СК «Юність» змагались понад 500 спортсменів з 23 регіонів України і м. Київ. Харківська область на цих змаганнях була представлена переважно вихованцями відділення вільної боротьби училища.

Вдало виступила на цих змаганнях дівоча команда, яка виборола 2 медалі. ДРЮК Анастасія в ваговій категорії до 57 кг у драматичному фіналі виграла в своєї постійної суперниці з Полтавської області Соколовської Кристини та завоювала золоту нагороду.

У бронзовому фіналі вагової категорії до 48 кг РІЛЛЯ Альбіна впевнено виграла у житомирської борчині, учениці БВУФК Дорошенко Ірини та зайняла трете місце.

Юнацька команда на національній першості відзначилась єдиною нагородою, яка належить Вінтонишину Денису. На шляху до бронзової медалі Денис провів 2 переможні сутички з київським і житомирським борцями, у боротьбі за вихід у фінал програв спортсмену з Івано-Франківська та вже в боротьбі за трете місце з розривом у 10 балів одержав перемогу над хмельничанином Ковбелем Ігорем.

Вітаємо медалістів та їх тренерів , бажаємо не зупинятись на шляху до вагомих здобутків!