Вільна боротьба. Підсумки турніру в Токмаку

Юні вихованки відділення вільної боротьби представляли наше училище в місті Токмак Запорізької області, де проходив XХІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. пам’яті Героя Радянського Союзу П.І.Матюха. В змаганнях прийняло участь більш ніж 300 борців з різних регіонів України.

На перших змаганнях високого рангу в цьому навчальному році борчині училища здобули 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Срібло завоювали: Влада ЛУЦЕНКО (вагова категорія до 37), Валерія ДМИТРЕНКО (вагова категорія до 44).

Бронзовими призерами турніру стали Анастасія ДРЮК (вагова категорія до 60 кг) та Скрипник Валерія (вагова категорія до 44 кг).

Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним початком навчального сезону, бажаємо спортивного вдосконалення і нових перемог на борцівських килимах!