Вільна боротьба. Підсумки турніру в Білій Церкві

Минулими вихідними, 8 та 9 грудня, в Білій Церкві проходив ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів на призи триразового олімпійського чемпіона  Олександра Медведя.

За інформацією організаторів змагань участь у турнірі взяли понад 120 учасників з 16 регіонів України та спортсмени з Білорусі та Ізраїлю.

Успішно виступив на цьому турнірі  учень 11 класу відділення вільної боротьби училища Ернест Геращенко.  У ваговій категорії до 61 кг борець провів 4 зустрічі, з яких три виграв і 1 програв.  За результатами поєдинків вихованець Олега Зайця став бронзовим призером змагань.