Вільна боротьба. Підсумки турніру присвяченого пам'яті Халатова Р.О.

09-10 березня 2017 року в харківському НСК №2 НТУ «ХПІ» відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Халатова Роберта Олександровича.

В змаганнях взяли участь юнаки 2002-2004 р.н. з Донецької, Сумської областей та регіонів Харківської області де розвивається вільна боротьба, загалом 110 учасників.

За підсумками турніру учні відділення вільної боротьби училища здобули дві срібні та бронзову нагороди.

Володарями срібних  нагород стали  ГРІНІК Руслан (вагова категорія до 42 кг) та ДОНЦОВ Єгор (вагова категорія до 53 кг), бронзову нагороду виборов КОРШАК Віталій (вагова категорія до 47 кг).

Додамо, що ці змагання були відбірковими для участі у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам'яті МСМК, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука, який за статусом прирівняний до чемпіонату України. За підсумками  змагань у Львові буде сформована команда на перший в історії вільної боротьби чемпіонат Європи для цієї віковій категорії юнаків та дівчат.

Вітаємо та бажаємо успіху в головних стартах року!