тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Вільна боротьба. Підсумки турніру на призи СК «Колізей»

4-5 лютого 2017 року в Харкові проходив VI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи СК «Колізей».

У змаганнях прийняли участь 280 борців, які представляли 16 команд з Молдови, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей та міста Києва.

Вихованці відділення вільної боротьби училища завоювали на турнірі три медалі. Переможцем змагань в ваговій категорії до 42 кг став учень 9-В класу Гринік Руслан. Срібні медалі здобули восьмикласник Коршак Віталій (вагова категорія до 47 кг) та десятикласник Кравченко Ілля (вагова категорія до 73 кг).

Вітаємо вихованців та їх тренерів Заяц О.О. та Назарова О.О.!