тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Вільна боротьба. Підсумки міжнародного турніру в Польщі

З 06.10. по 08.10.2017 р. в м. Краснік (Польща) відбувся ХХVI турнір з вільної боротьби серед кадетів та юніорів.

Гідну конкуренцію в боротьбі за медалі змагань борцям та борчиням з Словаччини, Литви, Латвії, Естонії, Іспанії, Російської Федерації, Канади, Румунії, Німеччини та Польщі склали учні відділення вільної боротьби ХДВУФК №1.

У команди училища 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі. Переможцями стали КОРОСТІЛЕНКО Руслана (вагова категорія до 56 кг) та МАРЧЕНКО Сергій (вагова категорія до 50 кг). Срібну медаль завоювала МАЛЯВКА Христина (вагова категорія до 65 кг), ЄВСЄЄНКО Олександр (вагова категорія до 63 кг) та ПАНДОЄВ Олександр (вагова категорія до 69 кг) стали бронзовими призерами змагань.

Бажаємо спортивного зростання учням училища та успіхів в майбутньому!