тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату Європи (U 17)

З 14 по 20 травня 2018 року в столиці Македонії Скоп’є проходив чемпіонат Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби серед кадетів.
Блискуче виступила на цих змаганнях учениця відділення вільної боротьби ХДВУФК №1 РІЛЛЯ АЛЬБІНА. Вона стала володаркою срібної медалі! На шляху до фіналу вона здолала представниць Польщі, Німеччини та Азербайджану. В сутичці за «золото» чемпіонату суперницею вихованки була Анастасія Янотова з Білорусії. На жаль, пройти її не вдалося, та Альбіна посіла друге місце. Одинадцятикласниця Тетяна Журавель, яка теж брала участь в чемпіонаті старого світу, не пройшла суперницю зі Швеції і припинила боротьбу в першому колі. Загалом на даному чемпіонаті українські борці спільними зусиллями представників вільного та греко-римського стилю вибороли 5 золотих, 1 срібну і 5 бронзових медалей, а також зайняли перше загальнокомандне місце серед дівчат. Вітаємо ученицю та її тренерів Романа Осьмакова та Ігоря Прилуцького!