Вільна боротьба. Підсумки чемпіонату ФСТ «Динамо»

З 19 по 21 квітня в спортивному комплексі Харківської обласної організації Товариства відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України  з боротьби вільної серед юнаків і дівчат  2000-2002 років народження.

У змаганнях, які  проводилися спільно з Національним олімпійським комітетом України, взяли участь  85 спортсменів із 11 територіальних організацій Товариства.

У церемоніях урочистого відкриття чемпіонату і нагородження переможців, разом з регіональним та вищим керівництвом ФСТ «Динамо» України та іншими почесними гостями, взяв участь директор Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 Юрій Назаренко.

У складі збірної команди Харківської обласної організації Товариства змагались учні відділення вільної боротьби училища, які вибороли чотири золоті та дві срібних медалі.

ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГАНЬ:

ГАЙДАР Олег (вагова категорія до 53 кг)

ЄВСЄЄНКО Олександр (вагова категорія до 59 кг)

ГУЛІЄВ Рустам (вагова категорія до 66 кг)

ЛОГВИНЕНКО Анастасія (вагова категорія до 48 кг)

СРІБНІ ПРИЗЕРИ:

ГРІНІК Руслан (вагова категорія до 42 кг)

КОРДОС Валерія (вагова категорія до 62 кг)

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Харківської обласної організації Товариства, друге місце виборола команда Одеської обласної організації, а третє – Вінницької обласної організацій ФСТ «Динамо» України.

Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому - дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

ВІТАЄМО МЕДАЛІСТІВ ЗМАГАНЬ, ЯКІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ХОО ФСТ «ДИНАМО» України!