Вільна боротьба. ХІ відкритий турнір серед юнаків та дівчат ,,Кубок древлян”

02 листопада в м. Коростень у спортивному комплексі ,,Мал” проходили змагання ХІ відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат ,,Кубок древлян”. Участь у змаганнях брали спортсмени з Житомирської, Київської, Харківської, Рівненської, Івано-Франківської, Донецької, Волинської областей та міст Білорусії (Гомель, Мінськ, Пінськ).
Загальна кількість учасників змагань склала понад 200 осіб. За результатами турніру, вихованки відділення вільної боротьби ХДВУФК №1 у особистому заліку вибороли одне перше, одне друге та одне трете місця. Найкращий результат показала Дмитренко Валерія. У ваговій категорії до 54 кг Валерія виборола золоту медаль. Срібним призером турніру стала Котвицька Діана (вагова категорія до 39 кг). Бронзову нагороду здобула Марченко Софія (вагова категорія 54 кг). Усі переможці та призери змагань отримали нагороди від Коростенського міського голови Володимира Москаленка. Вітаємо борчинь училища та їх тренерів Ігоря Прилуцького і Романа Осьмакова!