Вільна боротьба. Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед чоловіків та жінок

З 7 по 9 червня 2017 року в Житомирі відбувся чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Участь в змаганнях приймали спортсмени з 18 регіонів України, в тому числі і учні відділення вільної боротьби училища, які боролись за Харківську область. За підсумками змагань на їх рахунку дві бронзові медалі.

Перша на рахунку Енріке Фомбея-Санчеса (вагова категорія до 61кг). Енріке впевнено дійшов до півфіналу, але програв у ньому Івану Білейчуку з Івано-Франківської області, який став в підсумку чемпіоном, а в поєдинку за третє місце здолав іншого представника Івано-Франківської області Олександра Вашечкіна.

Другу бронзову нагороду в жіночій боротьбі виграла Анастасія Шустова (вагова категорія до 75кг). Учениця Романа Осьмакова та Ігоря Прилуцького дійшла до півфіналу, але там поступилася суперниці з Сумської області Катерині Бурмістровій, а у сутичціі за бронзу здолала Єлизавету Сайдакову з Херсонської області.

За крок до п’єдесталу зупинились студенти училища Ігор Двірник, який програв у бронзовому фіналі випускнику відділення Богдану Лазарєву та Бороган Денис (вагова категорія до 60 кг).

Вкотре підтвердили свій високий рівень випускники училища. Чемпіоном України в ваговій категорії до 125 кг став Данило Картавий. На шляху до фіналу він провів три поєдинки, в яких здолав суперників з Запорізької, Сумської та Львівської області. А ось головна сутичка за золото завершилася для Данила без боротьби, адже його суперник з Волинської області Михайло Даценко на килим не вийшов. Срібним призером в ваговій категорії до 65 кг став Тітал Джафарян. Тітал успішно провів три поєдинки, але у фіналі поступився киянину Гору Оганнесяну.

Загалом з трьох видів боротьби харків’яни здобули 2 золоті, 2 срібні та 7 бронзових медалей.

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка з 21 по 26 серпня цього року в Парижі боротиметься за медалі чемпіонату світу.