Вільна боротьба. ІІ Відкритий турнір серед дівчат «Малуша»

5 лютого у спортивному комплексі ,,Мал” за участі команд з Польщі, Німеччини, Білорусі, Закарпатської, Львівської, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Запорізької, Полтавської, Харківської, Одеської, Івано-Франківської та Житомирської областей проходили змагання ІІ-го Відкритого турніру з вільної боротьби серед дівчат «Малуша».

Команда ХФКС з жіночої боротьби під керівництвом учителів зі спорту Романа Осьмакова та Ігоря Прилуцького також брала участь у спортивному заході і здобула повний комплект медалей.

Золото «Малуші» на турнірі виборола Тетяна БОГДАНОВА (вагова категорія 58кг), срібна нагорода на рахунку Діани КОТВИЦЬКОЇ (вагова категорія 54кг). Ангеліна БАРДАЧЕВСЬКА (вагова категорія 49кг) посіла третю сходинку п’єдесталу.

Змагання були першим етапом підготовки до чемпіонату України серед кадеток (U 17). За два тижні (21-22 лютого) дівчата боротимуться у Львові на Х-му ювілейному міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Заключними стануть змагання Меморіалу Роберта Халатова, які відбудуться 11-12 березня у Харкові.