НАУКОВО-ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: «Історія розвитку фізичної культури як засіб виховання розвитку особистості»
У середу, 19 травня 2021 року о 13.00 у кабінеті № 19 відбулась науково-практична студентська конференція на тему: «Історія розвитку фізичної культури як засіб виховання і розвитку особистості», у якій приймали участь студенти І-ІІ курсу, використовувалось мультимедійне обладнання.
Підготували конференцію викладачі циклової комісії професійної та практичної підготовки Чівуріна Л.Г,.Кроха Р.М. та Карпенко В.В., були запрошені заступник директора з навчально-методичної роботи Федунова О.В., методист навчальної частини Дусь Г.Ф. та викладач медико-біологічних дисциплін Бикова О.Л.
Спочатку студентів розподілили на команди, враховуючи їх вид спорту, таким чином було створено чотири команди, суддею призначено Дусь Г.Ф., далі відбулась інтелектуальна гра «Історія відродження Олімпійських ігор», яка складалась з трьох раундів, де у І раунді студентам запропоновано чотири теми: «Числа і дати», «Факти», «Імена», «Назви», для кожної теми відведено по п’ять питань, які оцінювались від 10 до 50 балів, залежно від їх ступеню складності, у ІІ раунді запропоновано за такою ж схемою питання про країни: Індію, Китай, Шаоліньський монастир, у ІІІ раунді питання стосувались концепції олімпізму, фактів, історії відродження Олімпійських Ігор.
Другою частиною конференції було – представлення презентацій з видів спорту, з якими виступили студенти: Яковлєв Борис «Використання комп’ютерної техніки у волейболі», Чеша Влас «Історія тхеквондо», Донець Максим «Історія волейболу», Соловей Руслан «Історія розвитку вільної боротьби». Після кожної презентації доповідачам задавали питання. Презентації та відповіді доповідача на питання присутніх теж принесли для кожної команди певну кількість балів.
На завершення конференції викладач Кроха Р.М. разом зі студенткою Дрюк А. презентували інформаційний стенд, на якому розміщено вислови відомих людей, які жили у давнину і сучасних знаменитостей про важливість місця фізичної культури у житті кожної людини.
Після підрахування всіх набраних балів за кожну частину конференції суддею оголошено про переможців, ними стали студенти відділень вільної боротьби та волейболу, вони набрали однакову кількість балів – по 220 кожна команда, студенти відділення тхеквондо – 180 балів, збірна команда з різних видів спорту (стрільба з лука, дзюдо, бокс) набрали найменшу кількість балів – 40. При проведенні інтелектуальної гри всі студенти приймали активну участь, їм було цікаво, відчувався змагальний дух між командами.
Відкриті заходи, чи це конференція, чи брейн-ринг, чи інтелектуальна гра, чи козацькі розваги, чи квести завжди вносять заохочення у навчанні, дають нові знання, вони є нестандартними формами проведення заняття і, як правило, завжди подобаються студентам і викладачам.