тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота 7-11 клас

Методична робота 7-11 клас

Геліантус

Геліантус

Ось і закінчується 2020-2021 навчальний рік! Багато спортивних перемог приніс він вихованцям ХФКС. Але перемагали наші учні  не тільки у спорті.

Учні 7-11 класів брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Геліантус" і отримали дипломи І-ІІІ ступенів, а також грамоти з вивчення окремих предметів, таких як: фізика і географія.

Наш навчальний заклад та заступник директора з навчальної роботи Сухарев С.П. отримує грамоту від керівництва гри "Геліантус".

Бажаємо подальших перемог!

Безпека на залізниці

Безпека на залізниці

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, причому з двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Це все свідчить про те, що знаходження в зоні залізниці може бути смертельно небезпечним, особливо для дітей. Номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.

Потенційними жертвами також стають меломани, що при знаходженні на залізничній інфраструктурі не розлучаються з навушниками і не вимикають звук на своїх гаджетах при переході через залізничні колії.

Дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Привчайте до цього своїх дітей. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти.

ЖИТТЯ – ДУЖЕ ВЕЛИКА РОЗПЛАТА ЗА БЕЗТУРБОТНІСТЬ ТА ХАЛАТНІСТЬ.

ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ – ЦЕ ЗОНА ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ! ПРО ЦЕ ПОВИНЕН ПАМ’ЯТАТИ КОЖЕН!

Учні ХДВУФК№1 взяли участь у PISA-2022

Учні ХДВУФК№1 взяли участь у PISA-2022
Учні 9 і 10 класів нашого закладу взяли участь у пілотному етапі міжнародного дослідження PISA-2022.

УРОК-ЗАСТЕРЕЖЕННЯ «ІНТИМНЕ СЕЛФІ В ІNTERNET – ЖАРТ ЧИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РИЗИК?» (до Міжнародного дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

УРОК-ЗАСТЕРЕЖЕННЯ «ІНТИМНЕ СЕЛФІ В ІNTERNET – ЖАРТ ЧИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ РИЗИК?» (до Міжнародного дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Інтернет – це потужний інструмент з величезними можливостями для навчання, дозвілля, підвищення кваліфікації та набуття нових здібностей і знань, а також громадської діяльності. Однак з можливостями … приходять і ризики.

У лютому кожного року відбувається подія, яка популяризує безпечне та відповідальне використання Інтернету дітьми та молоддю, а саме – відзначається Міжнародний день безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Дата визначається другим вівторком місяця і цьогоріч припала на 9 лютого. У 2021 році День безпечного Інтернету проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

«ЖІНКА І ЧОЛОВІК – ДВІ ПОЛОВИНКИ ЛЮДСТВА: У КОЛІ ҐЕНДЕРНИХ РОЛЕЙ. МАНІФЕСТ РІВНОСТІ» (позакласний виховний захід – урок правового виховання)

«ЖІНКА І ЧОЛОВІК – ДВІ ПОЛОВИНКИ ЛЮДСТВА: У КОЛІ ҐЕНДЕРНИХ РОЛЕЙ. МАНІФЕСТ РІВНОСТІ» (позакласний виховний захід – урок правового виховання)

У ХХІ столітті Україна обрала свій шлях у напрямку європейської інтеграції та докладає зусиль для того, аби організувати українське суспільство за європейськими цінностями на принципах рівності, паритетної демократії та толерантності. Разом з тим, українському суспільству доводиться долати архаїчні стереотипи, сексизм, ксенофобію, расизм і все ще змагатись з упередженнями минулого, які не відпускають та тримають у напруженні та стагнації усе суспільство. Ми думаємо про економічне зростання та добробут, прагнучи здобути його тут і тепер, але забуваємо, що без еволюції суспільної думки, соціальних взаємин прогрес неможливий.

ХХ МІЖНАРОДНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ»

ХХ МІЖНАРОДНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «РІЗДВЯНІ ЧИТАННЯ»

29 січня 2021 року учениця 8-В класу відділення плавання Мікіш Анна взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції учнів «Різдвяні читання», що традиційно організовується ХНУ ім. В.Н.Каразіна у співпраці з Неурядовою організацією «OneEurope» (Німеччина), науковим товариством «НАРТЕКС», КЗ «Школа мистецтв Харкiвської мiської ради», Українською асоціацією візантійських студій. Згідно з програмою конференції відбулися засідання таких секцій: всесвітньої історії, історії України, археології, краєзнавства, літературознавства та мовознавства, фізики й математики, комп’ютерних і технічних наук, соціології та педагогіки, філософії, релігієзнавства і культурології, природничих наук. У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами, конференція відбувалася в онлайн-режимі у вигляді ZOOM-конференцій окремо у кожній секції.

Конкурс від «Кarazin Media School» для школярів 7-10 класів «ПостКарантинні роздуми 2020»: досвід навчальної роботи з інформатики в ХДВУФК №1 за дистанційною формою

Конкурс від «Кarazin Media School» для школярів 7-10 класів «ПостКарантинні роздуми 2020»: досвід навчальної роботи з інформатики в ХДВУФК №1 за дистанційною формою

Умови карантинного сьогодення в Україні внесли значні корективи у сталий класичний процес організації навчання. Це, безумовно, і нові труднощі, і виклик, і стимул до кардинальних змін у роботі, як педагогів, так і учнів та їх батьків. Проте, цей карантин, як і будь-яка криза, – хороший привід почати робити те, що давно потрібно було зробити, або ж якомога ширше проявити свої креативні здібності.

Так, учителем інформатики Мошенською Н.В. під час викладання за дистанційною формою, в рамках індивідуалізованого підходу до вихованців, учням 8-х класів було запропоновано у якості узагальнюючого залікового завдання з предмету розробити та створити засобами мультимедіа проєкт-візуалізацію на тему освітньої діяльності учнів під час карантину. Завдання передбачало реалізацію застосування вмінь і навичок, здобутих під час опанування тем «Опрацювання текстових даних», «Створення, редагування та форматування графічних об’єктів у текстовому документі», «Стильове оформлення текстового документа, що містить об’єкти різних типів», «Опрацювання об’єктів мультимедіа», «Формати аудіо- та відеофайлів», «Програмне забезпечення для опрацювання об’єктів мультимедіа», «Побудова аудіо- та відеоряду», «Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів», «Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті» та ін..

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину

Топ-3 дилеми, як оцінювати учнів під час карантину
Різкий перехід на дистанційне навчання, до якого ніхто не був готовий, виявився не тільки викликом, а й суттєвим стрес-фактором і для учнів, і для батьків, і для вчителів. Коли завдання складаються і надаються «у польових умовах», не завжди є технічні можливості бути на зв’язку, долучитися до онлайн-уроку або коректно виконати завдання на інтерактивних платформах, постає питання – як оцінити здобуті знання?

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА-КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ «ЗНАННЯ МОВИ – ОДНА З ПЕРЕДУМОВ УСПІХУ»

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова.

Починаючи з 2000 року, а саме 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО в 1999 році в Парижі. Оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи.

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

«ХІМІЯ – ЦЕ ВАЖКО? ХІМІЯ – ЦЕ ЦІКАВО!»

Хімія – одна з природничих наук про речовини та їх перетворення. Ми живемо в такий час, коли ця наука так чи інакше проникла в усі сфери життя. На жаль, уроки хімії в школі рідко належать до улюблених. Не всі здобувачі освіти можуть засвоювати великий обсяг нелегкого для сприйняття матеріалу в одному темпі і в однаковий спосіб та мають достатню мотивацію до навчання. Нудні уроки з хімії мало кому до вподоби: справді, всі ці формули та задачки з товстого підручника явно не викликають шалений інтерес у дітей. Але педагоги ХДВУФК №1 доводять: наука може бути цікавою! Сучасний вчитель повинен поєднувати традиційні методи викладання з інноваційними (в тому числі інформаційно-комп’ютерними технологіями) – в цікавій формі доводити, що світ науки може бути неймовірним.

«ЗАЛІЗНИЦЯ НЕ ПРОЩАЄ ПОМИЛОК …»

«ЗАЛІЗНИЦЯ НЕ ПРОЩАЄ ПОМИЛОК …»

На виконання розпорядження Департаменту науки і освіти ХОДА, згідно рекомендацій філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця» та Регіональної філії «Донецька залізниця» в рамках місячника профілактично-розʼяснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті в ХДВУФК №1 для здобувачів освіти 7-9-х класів був проведений виховний інтерактив «Залізниця не прощає помилок …». Під час заходу вихованці грали у ситуативно-рольову гра «Твоя безпека на залізниці», брали участь у тематичному діалозі «Правила поведінки біля залізниці знай – життя та здоров’я зберігай!», здійснювали уявну подорож «Залізничний переїзд. Правила його переходу і переїзду».

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

«МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ»

20 вересня 2019 року за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та підтримки Харківської обласної державної адміністрації відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь». Вихованці відділення водного поло ХДВУФК №1 із задоволенням долучилися до молодіжної ініціативи. Свято музики просто неба створювали виступи Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський», солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Проведення даної акції сприяло долученню студентської молоді до високого класичного мистецтва.

 

Вітаємо із Днем вишиванки!

Вітаємо із Днем вишиванки!

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг! Педагогічний колектив ХДВУФК №1 вітає з цим чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Бажає укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни, натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави. Нехай це свято зітре кордони й обʼєднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"